× Anasayfa Reklam Başvuru İş Ortaklarımız Hizmetler Makaleler İnsan Kaynakları İletişim

Şimdi Ara

Dil Seçin

Facebook Reklamları

Facebook Reklamları

İşletmenizin Başarabileceği Reklamlar Sunuyoruz.

Facebook'ta reklam vermeye başlamadan önce uzman desteği alın. Kolayca okunabilir raporlarla performanslarını takip edin. Her ay iki milyardan fazla kişi Facebook'u kullanıyor. Ne tür bir hedef kitleye erişmek isterseniz isteyin, o hedef kitleyi burada bulabilirsiniz.

En iyi reklamlar işletmeleri gerçek sonuçlara ulaştırır fakat aynı zamanda insanları memnun eder.


Kendiniz olun.

Üslubunuzu düşünerek başlayın. Bu, işletmenizin kişiliğinin bir yansıması olabilir. Komik mi? Tamamen iş odaklı mı? Maceracı mı? Ne kadar özgün olursanız, reklamlarınızın etkili olma şansı o kadar artar.

Hedef kitlenizi anlayın.

Onları motive eden şeylerden bahsedin ya da onların müşteriniz olmasını engelleyen bariyerleri ortadan kaldırın. Farklı hedef kitleler için kreatifinizin farklı versiyonlarını hazırlayarak her bir grubu motive eden şeyleri vurgulayın.


Temanızı tanımlayın.

Hedef kitlenizin reklamınızdan ne anlamasını istediğinizi belirleyin. Reklamlarınızı birbirine bağlayacak ve sizi öne çıkaracak bir tema veya konsept bulun. Temanız, tüm reklamlarınız arasında tutarlılık sağlayabilecek bir konsept, fikir veya bir görsel tema bile olabilir.

Video ile mesajınıza hareket katın.

2020 itibarıyla mobil trafiğin %82'sinin videodan gelmesi bekleniyor.1 Facebook, işletmenizin hedef kitlenize hedef kitlenizin internette zaman geçirme yöntemleriyle eşleşen içeriklerle erişmesi için farklı video reklamı türleri, reklam alanları ve platformlar sunar.


 

Hızlı Talep Gönderin