× Anasayfa Reklam Başvuru İş Ortaklarımız Hizmetler Makaleler İnsan Kaynakları İletişim

Şimdi Ara

Dil Seçin

Ads (AdWords) Reklam 100 TL Kuponu

Ads (AdWords) Reklam 100 TL Kuponu

Hızlı ve Güvenlir Adwords Reklam Desteği üsteli 100 TL Adwords Reklam Kuponuda Hediye Bu Gün reklam vermeye başlayın sizde müşterilerinizi internetten bulun bu kolaylık ilk sayfa reklam tarafından kolayca sağlayabilirsiniz yapmanız gereken tek şey iletişime geçmek ve 100 TL Değerindeki kuponunuzu ücretsiz kullanmak.


BÜTÇE SINIRI AYARLAYIN

Bir reklam bütçesi ayarlayın ve asla aylık sınırınızın üzerinde harcamayın.

ESNEKLİĞİNİZİ KORUYUN

Uzun süreli sözleşmeye gerek yok. İhtiyaç duyduğunuzda reklamcılık bütçenizi ayarlayın veya reklamlarınızı duraklatın.

SONUÇLAR İÇİN ÖDEME YAPIN

Yalnızca kullanıcılar işlem yaptığında ücret ödeyin. Örneğin, sitenizi ziyaret etmek veya işletmenizi aramak için reklamınızı tıkladığında.

Bütçenizi seçin.

İhtiyaç duyduğunuzda ayarlayın, istediğiniz zaman başlatıp durdurun

Uzun süreli bir sözleşme taahhüdüne girmeden Google Ads'i deneyebilir, istediğiniz zaman duraklatabilir veya iptal edebilirsiniz. İhtiyacınız olduğunda bütçenizi ayarlayabilirsiniz. Örneğin yoğun tatiller ve ürün lansmanları gibi zamanlarda.


Gerçek sonuçlar için ödeme yapın

Hesap açmak ücretsizdir. Yalnızca müşterileriniz bir işlem gerçekleştirdiğinde ödeme yaparsınız. Örneğin, web sitenizi ziyaret etmek veya işletmenizi aramak için reklamınızı tıkladıklarında.

Başarılı olmanıza yardımcı olmak amacıyla reklamınızın performansını ve maliyetlerini izleyebilmeniz için raporlar ve analizler de sağlıyoruz.


Kullanıcılar sunduğunuz ürün veya hizmetleri aradığında görünün

Kullanıcılar ne yapacaklarını, nereye gideceklerini ve ne satın alacaklarını Google'da arar. Reklamınız, kullanıcıların sizinkine benzer ürün veya hizmetleri aradığı sırada Google'da gösterilebilir.

İster masaüstü bilgisayarlarını isterlerse mobil cihazlarını kullanıyor olsunlar, doğru zamanlanmış bir reklam kullanıcıları değerli müşterilere dönüştürebilir.


 

Hızlı Talep Gönderin