× Anasayfa Reklam Başvuru İş Ortaklarımız Hizmetler Makaleler İnsan Kaynakları İletişim

Şimdi Ara

Dil Seçin

Google Alışveriş Reklamları Nedir ?

Google Alışveriş Reklamları Nedir ?

Google platformunda temel özelikten sadece biri olan google alışveriş reklamları özelikle alışveriş sitenizdeki binlerce ürünü google alışveriş sistemine göndermenizi sağlayan muazzam bir feed sistemidir.

Kolay pratik basit bir ekrana sahip olan google merchant ekranı size sitenizdeki ürünleri google alışveriş sistemine aktardıktan sonra ürün listelerinizin tıklama sayılarını kargo , nakliye gibi bir çok bilgileri google ileterek google uygun alorgitma için yapmanız gerekenleri anlatan kullanışlı bir paneldir.

Google Reklam Ajansı olarak google uyumlu bir feed gönderimi konusunda sizlere kaliteli ve kapsamlı bir şekilde yardımcı olabiliriz. Yapmanız gereken bize google adwords iletişim bölümünden veya altaki talep formundan ulaşmanız yeterli olacaktır.

Google Ajansı destegi almanın faydaları size mevcut sistemlere adapte olmak anlamak ve hali hazırda işinizi bırakıp birşeyleri öğrenmek zorluğunda olmaktan kurtarır bunu tavsiye etmemizin temel sebebi her firmanın bildigi işi yapması gerektiğidir.

Hızlı Talep Gönderin