× Anasayfa Reklam Başvuru İş Ortaklarımız Hizmetler Makaleler İnsan Kaynakları İletişim

Şimdi Ara

Dil Seçin

Google Merchant Center Nedir?

Google Merchant Center Nedir?

Büyümenize yardımcı olacak daha çok avantaj Ürünlerinizi dünyanın dört bir yanısıra satın
Alışveriş şu an 90'ı aşkın ülkede kullanılıyor, bu da ürünlerinizi bütün dünyada pazara sunma fırsatı sağlıyor. Merchant Center'da çoklu ülke feed'leri ayarlayarak envanterinizi dünyanın dört bir yanısıraki potansiyel müşterilere tanıtmaya başlayabilirsiniz.

Promosyonları öne çıkarın
Dünya çapındaki alış veriş yapan kullanıcıların %40'ı, en iyi teklifleri bulmak amacıyla Google'ı kullandıklarını belirtiyor. Alışveriş reklamlarınıza promosyon meydana getirmek amacıyla Google Merchant Center'ı kullanın. Sitenizdeki her ürün amacıyla geçerli olan genel bir promosyon oluşturabilir ya da promosyonu sadece belirlediğiniz ürünlerle sınırlandırabilirsiniz.

Özelleştirilmiş fırsatlar yardımıyla daha iyi neticeler alın
Merchant Center hem ürün ve iş verilerinizi düzenlemenize hem de neticelerınızı geliştirmenize yardımcı olur. Merchant Center'daki Fırsatlar sayfasına giderek tıklama sayınızı çoğaltmak amacıyla ürün verilerinizi ya da kampanyalarınızı nasıl geliştirebileceğinizi daha iyi anlayabilirsiniz.

Google Merchant Center'a kaydolun
Sonraki: Programlarınızı seçme
Google Merchant Center, internetten alış veriş yapan milyonlarca kullanıcının ürünlerinizi keşfetmesine ve satın almasına imkan tanır. Alışveriş reklamları, Google platformları ve Shopping Actions gibi bir dizi program, doğru ürünleri doğru müşterilere ulaştırmak amacıyla değişik yollar sunar.

Başlamadan
Merchant Center'a kaydolmak amacıyla bir Google Hesabınız (ör. Gmail) olmalıdır. Google hesaplarınız yoksa accounts.Google.com adresine gidip Hesap oluştur'u tıklayın.

Hazır bulunduğunuzda merchants.Google.com adresine gidip Google Hesabınızla seans açarak başlayabilirsiniz.

İşletme bulgularınızi girin
İşletme bulgularınız kaydbulunduğunuz her programda tüketilir. Bu verileri sadece bir kez girmeniz yeterli olacaktır. İşletmenizin kayıtlı bulunduğu ülkeyi "İşletmenin bulunduğu ülke" olarak ekleyin.

İşletmenizin görünen adı; işletmenizin adı, internet sitenizin adı ya da mağazanızın adı olabilir. Unutmayın: İşletmenizin görünen adı olarak girdiğiniz ad, Merchant Center hesap adınız olarak tüketilir ve Google çapında kullanıcılar doğrulusunda görülür.

Merchant Center'da kullanılacak saat dilimi, "İşletmenin bulunduğu ülke" alanında belirlediğiniz ülkeye göre otomatik olarak doldurulur. Hesap oluşturduktan sonra hesaplarınızın ayarlarından saat dilimini değiştirebilirsiniz.

Hızlı Talep Gönderin