× Anasayfa Reklam Başvuru İş Ortaklarımız Hizmetler Makaleler İnsan Kaynakları İletişim

Şimdi Ara

Dil Seçin

Merchant Center Google Ads (Adwords) Hesabımıza Nasıl Bağlarız ?

Merchant Center Google Ads (Adwords) Hesabımıza Nasıl Bağlarız ?

Merchant Center  Google Ads (Adwords) Hesabımıza Nasıl Bağlarız ?

Google Ads ve Ads Merchant Hesaplarınızda Tek Tek Satış Yöntemi  Google Ads (Adwords) kampanya gereçleri araçılığı ile Ads Merchant Reklam ürün bağlantı gücünden faydalanmak internet Sayfanıza Müşteri Ziyaretçi Sayınızı oldukça artırır ve müşteri ürün satışlarınızı olağan dışı artırır.

Merchant Reklam yani Merchant Center'daki ürün Listelerinizi, işletme envanter reklamları ve  aktif yeniden pazarlama gibi daha birden çok farklı kampanyalar oluşturmak için de kullanabilirsiniz.

Merchant Center Nedir?

Öncelikle Bu Konuda Bir Ads Merchant Yöneticisi desteği almanızı öneririz. Google Merchant Center, İşletmenize ait internette satmak istediğiniz Perakende ürün listenizin Google'a aktarılması  ve Google Ads (Adwords) hesabınız ile farklı olan Google Hizmetlerinde bir arada kullanılmasını sağlayan bir yapıdır.

Google Ads (Adwords) Merchant Center Hesabımıza Niçin Bağlamamız Gerekir ?

Google Ads (Adwords) ile Merchant Center hesap yada hesaplarınız ile bağlantıyı aktifleştirdiğinizde, ürün listelerinizin  google’a Ads (Adwords) reklam içeriklerinde kullanılmak üzere Merchant Center'dan Google Ads (Adwords)  işleyişine  izin vermiş olursunuz. İşletmeniz ile ilgili nasıl bir ürün çeşiti listesi gönderdiyseniz google bu ürün listesini değerlendirir ve Google Ads Merchant kategorinize göre 3 iş günü içersinde işleme alır ve uygun görüldüğü taktirde onaylanır. Bir Sorun oluştuğunda Google Merchant Ajansı desteği almanızı da fayda var.

Hızlı Talep Gönderin