× Anasayfa Reklam Başvuru İş Ortaklarımız Hizmetler Makaleler İnsan Kaynakları İletişim

Şimdi Ara

Dil Seçin

Web Sitesi Oluşturma

Web Sitesi Oluşturma

Bir web sitenizin olması neden önemlidir?

Bir web sitesi, potansiyel  müşterileri çekmek ve ayrıca müşterilerinizi bilgilendirmek için önemli bir araçtır.

İster bir vitrin sitesi, bir dernek, bir kurumsal, bir e-ticaret sitesi veya profesyonel bir blog olsun, marka imajınız ve web iletişiminiz için çok önemlidir.

Profesyonel web sitenizi tasarlamak veya yeniden tasarlamak için ilk sayfa reklam gibi bir ajans kullanmak, size hem kullanıcıların rahatlığı hem de arama motoru robotlarının iyi okunması için tasarlanmış iyi bir yapı sağlar.

İyi tasarlanmış bir web sitesi, dönüşüm hedeflerinize ulaşmak için önemli bir araç olabilir.

Bunu yapmak için, sadece dikkatli bir tasarım meselesi değil, aynı zamanda web sitenize en iyi görünürlüğü sağlamak için dikkate alınması ve saygı duyulması gereken çok sayıda teknik ayrıntıdır.

Verimli olduğu düşünülen bir web sitesi

İlk Sayfa Reklam, SEO uzmanları ve teknik ekipten oluşan bir web ajansı olarak, arama motorlarının getirdiği teknik kısıtlamalara saygı duyarak markanızı yansıtan web siteleri geliştiriyoruz.

Bu titiz web sitesi oluşturma, yalnızca teknik olarak verimli değil, aynı zamanda içerik açısından da alakalı ve UX açısından iyi düşünülmüş, hızlı bir şekilde iyi SEO  sonuçları elde etme şansınızı en üst düzeye çıkarmanıza olanak tanır.

Farklı web sitesi türleri

Geliştirdiğimiz web siteleri genel olarak genel web siteleri için WordPress CMS'de ve ticari siteler için Prestashop'ta üretilmektedir.

Şirketinizi istediğiniz gibi temsil edecek son bir sunum için sizinle grafik tüzüğü tartışıyoruz.

Beklentilerinize ve ihtiyaçlarınıza göre tamamen özelleştirilmiş bir web sitesi oluşturabiliriz.

Sitenin mimarisini, kullanımı kullanıcılarınız için olabildiğince sezgisel olacak ve dönüşüm şansını optimize edecek, diğer bir deyişle ziyaretçilerinizin sitenizde beklediğiniz dönüşü gerçekleştirmesini (sipariş verme, kayıt olma, iletişim kurma ... vb.) olanak sağlyacaktır.

 

Hızlı Talep Gönderin